Poznaj naszych projektantów


Martyna

Manager, projektantka, wizjonerka. Pasje do projektowania odziedziczyła po rodzicach, kocha wyzwania nie boi się nowatorskich rozwiązań, dlatego jej projekty są unikatowe. W jej pracach nie ma przypadków wszystko jest dokładnie przemyślane i dopracowanie. Klientki kochają jej otwartość i nowatorski styl.


Aneta

Projektantka oraz mistrzyni krawiectwa. Jej suknie są bardzo delikatne romantyczne, które odzwierciedlają jej naturę. Jest tytanem pracy, dlatego jej projekty są idealnie dopracowane.


Alicja

Młoda, utalentowana aktorka. Influencerka oraz stylistka gwiazd, nie boi się wyznań spełnia swoje marzenia, z głową pełną pomysłów.
Pierwsze kroki jako projektantka stawia w Naszym Atelier przy czym spełnia swoje wielkie marzenie. Jest współautorką ekskluzywnej linii sukni ślubnych. Doskonale sprawdziła się również w tej roli.


Magdalena

Twarz marki, odpowiedzialna jest za kontakty z mediami. W Atelier tworzy głównie ekskluzywne suknie wieczorowe. Nie boi się wychodzić poza schematy dlatego jej projekty cieszą się ogromnym zainteresowaniem w Polsce i za granicą.